Canon jest dobrze znany w całym kraju jako sprzęt do obrazowania i systemów informacyjnych. Ich liczne produkty obejmują między innymi kopiarki, drukarki, obiektywy, kamery, półprzewodniki i oczywiście aparaty cyfrowe Canon.

Jednym z produktów Canona jest PowerShot S2 IS. Jest to aparat cyfrowy Canon o rozdzielczości 5,0 mega pikseli, wyposażony w 12-krotny zoom optyczny i 4-krotny zoom cyfrowy. To dziecko wyposażone jest w optyczny stabilizator obrazu (czyli IS w S2 IS), który eliminuje drgania kamery u osób, które mają drżące ręce lub wykonują zdjęcia aparatem. Obiektyw UD znajdujący się w tym kanonicznym aparacie cyfrowym zapewnia niesamowitą dokładność kolorów w całym powiększeniu.

Podobnie jak w przypadku wielu cyfrowych aparatów fotograficznych, ten aparat cyfrowy Canon może nagrywać ruchome obrazy. Teraz z innym pierwszym, S2 pozwala nagrywać ruchome obrazy i nie ma sensu, jeśli brakuje idealnego obrazu dołączonego do tego ruchomego obrazu. Dzięki funkcji Movie Snap wystarczy odskoczyć, gdy zobaczysz idealny obraz, a zostanie on zapisany w kanonicznym aparacie cyfrowym wraz z nagranym filmem.

Ten aparat cyfrowy Canon jest również wyposażony w procesor obrazu DIGIC II, który został zaprojektowany w celu zwiększenia szybkości przetwarzania i jakości obrazu. Od razu mówi, że w aparacie cyfrowym DIGIC II aparat cyfrowy Canon ma szybszy czas uruchamiania, odtwarzania i automatycznego ustawiania ostrości, a jednocześnie nadaje obrazowi absolutny blask.

S2 obsługuje również standard Hi-Speed ​​USB 2.0, dzięki czemu zawsze będziesz miał najłatwiejszy transfer plików do iz komputera. Dzięki USB 2.0 możesz skorzystać z superszybkiej karty SD.

Ten cyfrowy aparat cyfrowy Canon jest również wyposażony w ekran o przekątnej 1,8 cala i oszczędzający energię i rozkładany ekran o rozdzielczości 115 000 pikseli. S2 strzela z prędkością 30 klatek na sekundę; Ta szybkość fotografowania może zostać zmniejszona podczas robienia zdjęć w trybie nocnym, aby uzyskać jasność potrzebną podczas robienia zdjęć.

Z drugiej strony, ciekawym aparatem cyfrowym Canon Canon jest PowerShot SD500 i PowerShot SD400.

SD500 jest pierwszym cyfrowym aparatem cyfrowym o rozdzielczości 7,1 mega pikseli, który zapewnia niesamowite obrazy i absolutnie umiera po szczegóły. Ma 3-krotny zoom optyczny, który umożliwia fotografowanie w zbliżeniu z 37-111 mm odpowiednikiem z 35-mm kamerą filmową. Jest to jeden z nowych projektów ciągłej krzywej dla cyfrowego aparatu fotograficznego, który idealnie pasuje do dłoni.

Sportowa, bardzo wąska konstrukcja, zachwyca 2,0-calowym wyświetlaczem LCD, który ułatwia korzystanie z ramki i odtwarzacza.

To dziecko jest również wyposażone w ten sam procesor obrazu DIGIC II, jaki można znaleźć w aparatach cyfrowych Canon, który oferuje niesamowite funkcje. Również kompatybilny z USB 2.0 i współpracuje z tą samą szybką kartą SD.

Ten gadżet jest nawet lepszy niż większość cyfrowych aparatów fotograficznych, umożliwiając wykonywanie ruchomych obrazów z szybkością do 60 klatek na sekundę – idealny do przenoszenia obiektów (zwłaszcza sportowych) i 30 klatek na sekundę do robienia zdjęć. Wyposażony w tryby scenerii, takie jak portret (rozmywa tło i skupia się na fotografowanym obiekcie), liście (idealne na naturę, zieleń lub kwiaty), plaża (słoneczne zdjęcia bez ciemnych twarzy), podwodne (zmniejszone tło rozproszenia. Wskazówka: zawsze można kupić wodoszczelna obudowę do fotografowania podwodnych zdjęć), fajerwerki, nocne migawki, dzieci i zwierzęta domowe, zdjęcia wewnątrz, na śniegu i cyfrowe (zdjęcia większe niż obrazy życia).

Ten cyfrowy aparat cyfrowy canon umożliwia nawet dostosowanie i korygowanie podczas fotografowania. Dzięki trybom, takim jak rozjaśnianie odcieni skóry, pozytywny film, ciemniejsze odcienie skóry i inne, nigdy nie można się pomylić z aparatem cyfrowym.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.