Nikon to marka aparatów fotograficznych, najlepiej znana z produkcji lustrzanek cyfrowych. Podobnie jak w przypadku cyfrowych aparatów fotograficznych na całym świecie, Nikon dołączył do zespołu, produkując to, co robią najlepiej, w ten sposób narodziła się nowa era aparatu cyfrowego Nikon – cyfrowa lustrzanka.

Jeden z lepszych lustrzanek cyfrowych – aparat cyfrowy Nikon o nazwie Nikon D70 to cyfrowy aparat fotograficzny Nikon o rozdzielczości 6 mega pikseli. Pokryty poliwęglanem na podwoziu ze stali nierdzewnej, ten aparat cyfrowy Nikon jest wyposażony w obiektyw Nikkor AF o ogniskowej 50 mm, który może łączyć się z zestawem obiektywów 18-70 mm i nadal być wystarczająco przenośny, aby można go było nosić ze sobą. Ma efektywny zakres prędkości 200-1600 ISO, idealny do robienia zdjęć zarówno w cieniu, jak i pod słońcem. i dlaczego tak nie jest ?! Dzięki szybkości wyświetlania zdjęć z trzema kadrami na sekundę i czasowi otwarcia migawki 1/8000 sekundy robienie zdjęć jest równie łatwe, jak kliknięcie i dobra zabawa. ten aparat cyfrowy Nikon jest obsługiwany za pomocą karty Flash.

Kolejną lustrzanką Nikona jest Nikon Coolpix 8800. 8-megapikselowy aparat cyfrowy Nikon, Coolpix 8800 ma zwarty korpus. Wyposażony w odchylany i obracany ekran LCD o przekątnej 1,8 cala, ten niemowlę to z pewnością pierwsza lustrzanka. Ten aparat cyfrowy Nikon wyposażony jest w system stabilizacji obrazu, który zmniejsza drgania aparatu, szczególnie w przypadku długich ujęć, ponieważ ten gadżet może powiększyć do 10x (zoom optyczny) i może ustawić ostrość na maksymalnie 3 cm w trybie makro z obiektywem 35-350 mm. Kluczowe elementy sterujące są bardzo przyjazne dla użytkownika, z takimi trybami, jak czułość, rozmiar / jakość obrazu i balans bieli – znalezione bezpośrednio za pomocą pokrętła wyboru trybu. Jakość obrazu wyjściowego to drugie imię tego aparatu cyfrowego firmy Nikon, z doskonałym odwzorowaniem szczegółów, wiernością kolorów i nasyceniem. Dość wyjątkową cechą modelu 8800 są tryby ciągłego fotografowania, w których użytkownicy mogą wybrać 1,2 lub 2,3 klatki na sekundę. Trochę nieporęczne do noszenia, model 8800 jest idealny do fotografowania akcji i zdjęć sportowych. 8800 działa z kartą Compact Flash do przechowywania zdjęć.

Kolejna cyfrowa lustrzanka firmy Nikon to Nikon D50. Aparat cyfrowy Nikon o rozdzielczości 6,1 megapiksela. Ten gadżet ma 7 różnych trybów fotografowania dzięki obiektywowi AF-S DX z obiektywem Nikkor 18-55 mm. Tryby te to: Auto, Portret, Krajobraz, Zbliżenie, Sport, Portret nocny i Dziecko. Aby zobaczyć wykonane zdjęcia, aparat cyfrowy Nikon jest wyposażony w 2,0-calowy ekran LCD. Jak szybko może strzelać ten aparat? Ma 2,5 klatek na sekundę i nieprzerwane fotografowanie do 137 klatek na sekundę. Ten aparat cyfrowy Nikon nie jest taki zły, szczególnie dla początkujących fotografów. Ten pakiet zawiera również oprogramowanie do poprawiania, edycji i udostępniania zdjęć. Oprogramowanie umożliwia nawet nagrywanie obrazów na format VCD lub DVD.

Jednym z pierwszych i strzelających cyfrowych aparatów fotograficznych Nikon jest Nikon Coolpix 4800. Cztery megapikselowy aparat cyfrowy Nikon, oldschool zaprojektowany 4800 jest wyposażony w 1,8-calowy ekran LCD do oglądania zdjęć. 4800 to cyfrowy aparat fotograficzny Nikon o rozdzielczości 8,3x z obiektywem Nikkor Ed 6-50 mm, który szybko się powiększa i ma ciągłe automatyczne ustawianie ostrości (funkcja, w której obiektyw zawsze stara się zachować ostrość zdjęć). Pozwala także użytkownikom na robienie, nagrywanie i odtwarzanie krótkich klipów filmowych dzięki jego asystentom i znakomitym trybom sceny – co oznacza, że ​​obejmuje zarysy portretów (w celu dostosowania), ustawienia ekspozycji i czułości. Funkcje te są szczególnie pomocne dla początkujących fotografów, którzy chcą spróbować swoich sił w fotografii. Oprócz tego jest wyposażony w kartę SD i pakiet akumulatorów Li-on.

Pamiętaj, aby odwiedzić witrynę firmy Nikon pod adresem www.nikon.com.sg lub www.nikonusa.com, aby zapoznać się z najnowszymi aparatami cyfrowymi Nikon.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.