Znany z produkcji wysokiej jakości elektroniki, Sony jest także jednym z pionierów i najlepszych producentów aparatów cyfrowych. Prawdziwie przy użyciu cyfrowego aparatu fotograficznego Sony oferuje doskonałe funkcje, które są dostępne wyłącznie w aparatach cyfrowych Sony.

Rzeczywiście, jednym z najlepszych sposobów na utrwalanie wspomnień na zawsze jest wykonywanie zdjęć i co jest lepsze niż w przypadku aparatu cyfrowego Sony. Zdjęcia są używane do zapamiętania lub kiedy wspominamy cudowne czasy naszego życia. I tylko żywe i szczegółowe zdjęcia mogą nam pomóc przywrócić wspomnienia. Wysokiej jakości zdjęcia są dokładnie tym, co aparat cyfrowy Sony oferuje swoim klientom.

Wyposażony w najlepszą dostępną technologię optyczną i obrazowania, linia cyfrowych aparatów Sony zapewnia swoim klientom, że cyfrowy aparat Sony pozwoli uchwycić więcej szczegółów, więcej kolorów i więcej jasności, jakie można sobie wyobrazić.

Każdy aparat cyfrowy Sony ma wyjątkową technologię, która zwiększa jakość robienia zdjęć. Wyposażony w procesor Real Imaging Processor (RIMP), każdy aparat cyfrowy Sony pozwala na wysoką cyfrową obróbkę, która redukuje zakłócenia obrazu i zapewnia gładsze i bardziej szczegółowe obrazy. RIMP to inteligentna technologia kamer cyfrowych Sony, która pozwala na szybszy czas fotografowania, szybsze robienie zdjęć seryjnych i prawie równoczesne przetwarzanie obrazów (umożliwia natychmiastowe wyświetlanie obrazu) w aparacie cyfrowym Sony.

Wszystkie aparaty cyfrowe Sony są wyposażone w obiektyw Carl Zeiss. Soczewki Carl Zeiss są znane na całym świecie ze swojej jakości blasku, wyjątkowej dokładności kolorów i ulepszonej definicji przy niemal zerowym zniekształceniu. Dzięki obiektywowi Carl Zeiss, bezbłędne obrazowanie idealnie łączy się z aparatem cyfrowym Sony.

Sony ma swoją cyfrową kamerę Cyber-shot dla wszystkich fanatyków fotografii. Jednym z dolnych końców ich serii Cyber-shot aparatu cyfrowego Sony jest DSC-L1. L1 to 4,1 mega pikseli aparat z 3-krotnym zoomem optycznym i odtwarza MPEG Movie Vx. Jest również dostarczany z obiektywem Vario Tessar z linii Carl Zeiss.

Wyższa wersja L1 to Sony Cyber-shot DSC-P200. Prawie tak samo pod każdym względem z L1 można się spodziewać, że to dziecko jest aparatem cyfrowym 7,2 mega pikseli Sony.

Dla tych, którzy są poważni w swoim rzemiośle, odpowiedni aparat cyfrowy Sony dla Ciebie id Cyber-shot DSC-F828. Zaprojektowany dla profesjonalnych fotografów, F828 ma odpowiednik 28-200 mm obiektywu Carl Zeiss Vario Sonnar, co czyni go doskonałym do zdjęć akcji i słabego oświetlenia. Aparat cyfrowy Sony o rozdzielczości 6 mega pikseli, wyposażony w 7-krotny zoom optyczny i 1,8-calowy ekran LCD, na którym można przeglądać zrobione zdjęcia. DSC F828 ma czterokolorowy system, który zawiera kolory RGB + emrald i umożliwia nocny kadr / noc. F828 umożliwia nawet ręczne ustawianie ekspozycji, zoom i ręczne ustawianie ostrości w celu dostosowania do potrzeb użytkownika.

Dla młodszych i najmodniejszych generacji aparat Sony Cyber-shot DSC-M1 jest dla Ciebie odpowiednim aparatem cyfrowym Sony. M1 to aparat cyfrowy i kamera w jednym. Może nagrywać do pięciu sekund odtwarzania MPEG 4 lub nieograniczonego nagrywania wideo, w zależności od preferowanego ustawienia. Fotografowanie z prędkością 30 klatek na sekundę to aparat o rozdzielczości 5,1 megapiksela z maksymalną rozdzielczością 640 x 480 pikseli. Ma 3x zoom optyczny i 2x zoom cyfrowy.

Bardzo lekki w zaledwie kilaset gramów. M1 jest bardzo przenośny i ma tylko 2 × 1,1 × 4,5 cala (wymiary). Zgodny z USB 2.0 i obsługą PictBridge, M1 sprawia, że ​​przesyłanie plików z aparatu cyfrowego Sony na komputer jest równie łatwe jak robienie zdjęć.

Dostępny z akcesoriami takimi jak pasek na rękę, stacja dokująca, M1 wyposażony jest w gniazdo rozszerzeń, które pozwala na aktualizację pamięci do dalszego wykonywania zdjęć lub odtwarzania wideo. Posiada nawet wbudowane funkcje, takie jak stereofoniczny dźwięk przestrzenny, wbudowany mikrofon i 2,5-calowy wyświetlacz LCD TFT z aktywną matrycą.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.