Posiadasz własny interes i zastanawiasz się nad tym, jak przedstawić go szerszemu gronu odbiorców? Szukasz unikalnej, oryginalnej i sprawdzonej opcji reklamy – takiej, która sprawi, że telefony będą się „urywać”? Jeśli na oba pytania odpowiedź była twierdząca – mobilna reklama to idealny wybór dla Ciebie. 

Reklama mobilna to nic innego, jak duże, przyciągające uwagę billboardy zamieszczone na przyczepach reklamowych. Ich wymiary wynoszą od ośmiu do dwudziestu pięciu metrów kwadratowych. Oprócz wielkości, ogromną przewagą tego typu reklamy jest jej obecność w wielu miejscach, dzięki przemieszczaniu się przyczepy, na której się ona znajduje. Jest ona zdecydowanie jedną z najskuteczniejszych metod zdobywania nowego grona zainteresowanych konsumentów na rynku. Wybrane przez naszego klienta ogłoszenie zostaje umieszczone na doczepie, która niedługo później, wraz z kierowcą rusza w trasę. Przyczepa ciągnięta przez samochód przebywa trasę nawet do 100 kilometrów w przeciągu maksymalnie do 8 godzin. Dzięki temu w ciągu doby o istnieniu danej firmy lub oferowanych usługach dowie się nawet kilkadziesiąt tysięcy potencjalnych przyszłych klientów. Proste, prawda?

Mobilny billboard zawsze przyciąga uwagę i zainteresowanie wśród kierowców czy przechodniów na ulicy, ponieważ odbiega od standardowych konstrukcji i tablic reklamowych. Na jednym billboardzie umieszczona jest tylko jedna reklama danego klienta – nie ma więc mowy o konkurencji ze względu na kilka ogłoszeń zamieszczonych w tym samym miejscu. Co więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu, skuteczność reklamy jest zdecydowanie większa.

Jeśli mimo wszystko, to nadal za mało możliwości, mamy do zaproponowania jeszcze kilka rzeczy. Wybierając ofertę naszej firmy, klient nie musi się martwić o żaden etap promocji swojego wizerunku. Wszystkim zajmiemy się my: począwszy od wykonania projektu graficznego, poprzez profesjonalne zabezpieczenie i umieszczenie go na przyczepie, tak aby w końcowej fazie mógł on ruszyć w drogę, by zbierać zainteresowanie wśród nowych przyszłych klientów w wielu miastach Polski.

Skuteczna i niestandardowa reklama jest niewątpliwie dźwignią handlu – temu stwierdzeniu nie da się zaprzeczyć. Warto więc zainwestować w sprawdzone i profesjonalne rozwiązanie. Ruchoma reklama zmieniając swoje położenie, docelowo poprowadzi do sukcesu Twojej firmy oraz sprawi, że nigdy więcej nie zdecydujesz się na inną formę ogłoszenia. Jeżeli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, całą naszą ofertę można znaleźć na naszej stronie http://mobilny-billboard.pl/, na którą serdecznie zapraszamy!