Olympus zawsze był znany z tego, że produkuje wysokiej jakości kamer, zarówno punktowe, jak i profesjonalne. Jednak w dzisiejszych czasach Olympus dołączył do sceny cyfrowej, produkując własną linię aparatów cyfrowych.

Cyfrowe aparaty fotograficzne Olympus są najlepiej znane z produkcji lustrzanek cyfrowych. Te cyfrowe aparaty fotograficzne są tym, których profesjonalni fotografowie używają w swoim rzemiośle. Chociaż jest to fakt, firma ta wyprodukowała także własną linię aparatów cyfrowych Olympus.

Najpierw jest to aparat cyfrowy Olympus o nazwie MJU-mini. Aparat cyfrowy Olympus o rozdzielczości 4,0 mega pikseli, jest ładny, przenośny i może rejestrować wspaniałe zdjęcia. Aparat cyfrowy Olympus jest twardy, wykonany z metalowej ramy i znany ze swojej solidnej wagi – jest to wspaniałe, ponieważ ręce stają się zbyt drżące, gdy kamera jest zbyt lekka. Dzięki 2-krotnemu zoomowi cyfrowemu, obiektywowi Olympus o wymiarach 5,8-11,6 mm, to dziecko jest najlepszym wyborem dla Twojego cyfrowego aparatu fotograficznego Olympus.

Kolejnym osobistym aparatem fotograficznym Olympus jest MJU 500, oczywiście wyższa wersja MJU-mini. MJU 500 to aparat cyfrowy Olympus o rozdzielczości 5,0 mega pikseli, który jest łatwy w użyciu i preferowany przez konsumentów, którzy szukają aparatu cyfrowego w tym konkretnym przedziale cenowym. (MJU 500 wynosi około 1200-1500 zł). Pierwszą godną uwagi cechą MJU 500 jest duży 2,5-calowy ekran HyperCrystal LCD. Dzięki szerokiemu zasięgowi widzenia 160 stopni ten duży ekran LCD umożliwia użytkownikom oglądanie obiektów pod ekstremalnym kątem (choć nie ma funkcji odwracania ani obracania, jak inne ekrany LCD z innych aparatów cyfrowych). Wykonany z trwałego, lekkiego metalu z gumowymi uszczelkami w jego wnętrzu i ważącym zaledwie 3,0 kg, MJU 500 jest również odporny na warunki atmosferyczne. Oznacza to, że ten aparat cyfrowy Olympus może wytrzymać kilka plam tu i tam. (Uwaga: jest odporna na warunki atmosferyczne i nie jest wodoodporna, istnieje duża różnica między tymi dwoma – rozpryskami, a nie wodą). MJU 500 z linii aparatów cyfrowych Olympus wprowadza alternatywną konstrukcję poza zakrzywioną serią MJU z nową płaską powierzchnią oraz gładkimi i okrągłymi krawędziami. Jest tak kompaktowy, z wymiarami 3,9 x 2,2 x 1,2 cala, może z łatwością zmieścić się w torebce lub tylnej kieszeni spodni (wystarczy uważać, aby na nim nie siedzieć). Ten aparat cyfrowy Olympus oferuje również 23 tryby robienia zdjęć, z których jeden umożliwia użytkownikom fotografowanie w kolejnych sekwencjach i po prostu wybierz najlepszy później. Kolejną z wielu jego funkcji jest możliwość nagrywania i odtwarzania tych filmów i dźwięków. Posiada rozszerzalny slot na karty pamięci, ale przy zakupie pakietu musisz chwilowo zadowolić się z kartą xD dołączoną do paczki. ten modny aparat cyfrowy Olympus występuje w dwóch kolorach – srebrnym i niebieskim.

Dla profesjonalnego aparatu cyfrowego Olympus, Olympus 5300 jest dla Ciebie właściwą lustrzanką. jest to pierwsza 8-mega pikseli kamera na rynku. z obiektywem 7-14 mm, daje odpowiednik obiektywu 14-28 mm. także pierwszym aparatem cyfrowym Olympus jest lusterko boczne, które nie potrzebuje pentaprism, co daje mniejszy i bardziej elegancki aparat. kolejną unikalną cechą jest filtr Super Sonic Wave Filter (SSWF), który otrzepuje kurz z czujnika, w ten sposób kurz nie może gromadzić się w aparacie. Dzięki funkcjom, takim jak cztery tryby ekspozycji i 14 programów tematycznych, aparat cyfrowy Olympus zgodny z USB jest jedną z najlepszych aparatów DSLR na rynku.

Innym aparatem cyfrowym Olympus jest Olympus CaMedia C-70. Jest to również mały i kompaktowy aparat cyfrowy, ale wyposażono go w aparat o rozdzielczości 7,0 mega pikseli, który zapewnia jednocześnie moc i przenośność. Wyposażony w 5-krotny zoom optyczny i uruchamia szybki i automatyczny fokus nawet szybciej niż większość cyfrowych aparatów fotograficznych dostępnych na rynku. Ma 2,0-calowy ekran LCD, gniazdo karty graficznej xD i wyposażony w obiektyw Olympus 7,9-39,5 mm, który ma 5-krotny zoom optyczny. CaMedia C-70 to doskonały wybór do zdjęć wysokiej jakości, dobrych cech, doskonałej konstrukcji i doskonałej przenośności.

Odwiedź witrynę firmy Olympus pod adresem www.olympus.com, aby wyszukać inne aparaty fotograficzne Olympus i inne produkty Olympus dostępne na rynku.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.