Witamy na stronie firmowej EURO-MEDICAL lidera wśród firm oferujących sprzęt i aparaturę na rynek lokalny. Całościowo wyposażamy szpitale państwowe, prywatne kliniki i inne jednostki medyczne. Dzięki naszemu doświadczeniu nabytemu przez ponad dziesięć lat działalności jesteśmy solidną firmą na rynku. Wiedza teoretyczna oraz doświadczenie to nasze główne cechy, dzięki którym, możesz zdać się na nas. Oferujemy wysokiej jakości sprzet medyczny oraz aparaturę, potrafimy dobrać odpowiednie rozwiązanie w nawiązaniu do twoich możliwości jak i budżetu. Oferujemy dobrej jakości kardiomonitory, pulsoksymetry, elektrokardiografy, pompy objętościowe oraz wiele innych, które znajdziecie Państwo na naszej stronie www www.euro-medical.pl na którą z przyjemnością zapraszamy. Dodatkowo proponujemy sprzęt medyczny: wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej jak i siedzącej – wózki inwalidzkie, wózki opatrunkowe, wózki wielofukcyjne, szafy medyczne, chłodziarki na artykuły medyczne, łóżka szpitalne, fotele zabiegowe, fotele okulistyczne oraz wiele innych. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą celem zapoznania się z nasza całościową ofertą handlową.

Głównym wyrobem którym chcielibyśmy się Państwu pochwalić są wózki reanimacyjne chińskiego producenta JingDong.

Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem znanej marki kardiomonitorów firmy Contec Medical System. Międzynarodowego lidera w branży monitorów pacjenta. Pełną ofertę na nasze kardiomonitory znajdziecie Państwo tutaj: https://euro-medical.pl/kardiomonitory

Nasze oferty nie zobowiązują do zakupu. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę a co z tym związane naszą wiedzę teoretyczną dotyczącą sprzętu oraz aparatury medycznej, aby być konkurencyjni na rynku krajowym. Współpracujemy zarówno z krajowymi producentami, jak i importujemy towary z państw unijnych. U nas zatem znajdziecie Państwo najszerszą ofertę sprzętu medycznego i apratury. Ponadto ważnym elementem procesu zakupowego jest czas dostawy, proponujemy Państwo szybki czas dostawy państwa zakupów, dzięki utrzymywaniu przez cały czas wysokich stanów magazynowych. Wysyłki towarów więc niejednokrotnie wysyłane są tego samego dnia, w którym zamawiacie Państwo sprzet medyczny czy aparaturę medyczną. Posiadanie własnego serwisu sprzętu i aparatury medycznej to kolejny czynnik który nas wyróżnia na tle konkurencji, dzięki nam możecie Państwo czuć się spokojnie, nasi fachowcy poradzą sobie z każdą usterką. Kooperacja z EURO-MEDICAL to czysta przyjemność, zachęcamy Państwa do wkroczenia w szeregi naszych klientów. Przy dłuższej współpracy możecie Państwo liczyć na dodatkowe rabaty na zakupy w naszej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą handlową na stronie www euro-medical.pl . Już na Państwa czekamy!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.