Szkolenia zawodowe

Nie jedna osoba zastanawia się czy szkolenia zawodowe są rozwiązaniem godnym uwagi. W naszej opinii, jest to zdecydowanie ważna sprawa z punktu widzenia tworzenia swojej pozycji na rynku pracy. Wszystkie zdobywane kompetencje procentują w przyszłości, bez różnicy o jakim stanowisku pracy mowa. Fundacja VCC posiada imponujący wybór takich szkoleń.

 

Dostępne szkolenia

Oferta szkoleń jest naprawdę bardzo szeroka. Oferta kursów obejmuje niemal wszystkie branze. Zarówno pracownicy fizyczni jak i pracownicy poszukujący pracy biurowej powinni znaleźć odpowiednie szkolenia.

Między innymi: autoprezentacja i wystąpienia publiczne, barman, coaching, doradztwo zawodowe, emisja głosu, inspektor ochrony danych, instalator pomp ciepła, inżynier projektowania komputerowego CAD 2D i 3D, jakość obsługi w turystyce, kompetencje społeczne, komputer i Internet w zawodach technicznych, lean office, odchudzanie w biurze i usługach, mediacje sądowe i pozasądowe, menedżer, monter instalacji fotowoltaicznych, monter suchej zabudowy, montowanie stolarki budowlanej, multimedia w reklamie, negocjacje z elementami NLP, obsługa kas fiskalnych, obsługa naziemna statków powietrznych, operator wózków jezdniowych podnośnikowych, outsourcing i offshoring w kontekście pozyskiwania inwestorów do gmin, pierwsza pomoc, podstawy techniki światłowodowej, pośrednictwo pracy, pracownik HR, pracownik usług fryzjerskich, pracownik usług kosmetycznych, programowanie robotów, programowanie serwisów www, programy biurowe w administracji, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, prowadzenie spraw rachunkowo-finansowych, przedsiębiorczość – podstawy ekonomii dla nieekonomistów, standardy księgowości komputerowej z wykorzystaniem programu Comarch ERP Optima, system geoinformatyczny w praktyce wraz z pozyskaniem i przetwarzaniem danych osobowych, systemy mobilne w biznesie, systemy prezentacji informacji w biznesie, techniki sprzedaży, technologie informacyjno-komunikacyjne w pracy dydaktycznej, trener personalny, trener VCC, własny biznes – jak otworzyć i prowadzić działalność gospodarczą, wykonywanie usług kelnerskich, zarządzanie projektami.

 

Przy tak szerokiej ofercie każdy powinien znaleźć coś odpowiadającego jego potrzebom na rynku pracy. Na koniec warto wspomnieć że po każdym ukończonym kursie otrzymuje się certyfikat, który potwierdza nabyte kompetencje. Oferta fundacji VCC cieszy się dużym zainteresowaniem. Kursanci przechodzą rzetelne szkolenie pozwalające na bezproblemowe zdanie egzaminu certyfikującego.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.